Na úvodní stránku
 
Stavební firma
Stavebniny
Půjčovna

 

Firma ALZO vznikla v roce 1992 se zaměřením na stavební práce. V průběhu prvních tří let existence firmy jsme se mimo hlavní činnost soustředili na proškolování odborných pracovníků na různé zahraniční technologie námi aplikované v tuzemsku. Jednalo se o provádění zemních izolací, izolace plochých a sklonitých střech, opravy balkonů, teras a zelených zahrad. V této oblasti patříme mezi dobré firmy v České republice a o naše služby projevily zájem také zahraniční subjekty.

V roce 1995 byla založena společnost s ručením omezeným se stejným zaměřením. Specializovali jsme se především na zateplování budov a sanace vad panelové výstavby. V tomto odvětví jsme dosáhli kvality srovnatelné v zahraničí. Naše referenční stavby je možno shlédnout na celém území České Republiky.

V roce 2001 se stal jediným společníkem a majitelem pan Robert Rogožan, který nadále pokračoval v rozvoji firmy. Rozrostla se nabídka poskytovaných služeb v oblasti zateplovacích systémů. Pro větší úplnost zateplovacích systémů provádíme také sanace balkonů, výměnu oken a dveří, zateplení střech, atik, vstupů, sklepních prostor, kompletní klempířské práce, zámečnické a natěračské práce. Hlavní činností nadále zůstává stavební činnost zahrnující výstavbu rodinných domů a rekonstrukci budov v malém i větším rozsahu se všemi řemesly, včetně půdních vestaveb, obkladačských a sádrokartonářských prací, rekonstrukcí bytových jader, pokládání plovoucích podlah a běžných stavebních prací.

Hlavním kritériem firmy je vysoká kvalita provedené práce, krátké dodací lhůty a přizpůsobení se požadavkům zákazníka. Tomuto přizpůsobujeme také výběr materiálových prvků od nejpřednějších evropských výrobců a dodavatelů, což nám umožňuje poskytovat až 10-tiletou záruční dobu.

Kvalitu naší práce je možno shlédnout na řadě státních i soukromých staveb v České republice. Podílíme se nejen na výstavbě menších staveb, ale i na výstavbě velkých průmyslových objektů. Při nedostatku finančních prostředků investora nabízíme financování těchto akcí formou půjček, splátkových kalendářů, posunu plateb a dalších nástrojů pro zajišťování finančních prostředků.

Naším cílem je uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

 

 

Copyright © 2008, ALZO s.r.o. Všechna práva vyhrazena
TOPlist